در نوشته قبلی که در مورد راهنمای گام به گام طراحی وبسایت بود به شما 14 قدم را نام بردیم . در این جلسه اولین قدم طراحی وب سایت را بررسی میکنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

امروزه وبسایت های مختلفی برای هر نوع کسب و کاری وجود دارند  پس قبل از طراحی وب سایت، در مورد آنچه می خواهید طراحی کنید کاملاً واضح باشید که چه میخواهید و هدف گذاری کنید.

با بسیاری از انواع وب سایت های موجود، باید با تصمیم گیری در مورد اینکه کدام نوع وبسایت به شما در رسیدن به اهدافتان کمک می کند، شروع کنید:

01. هدف خود را تعیین کنید

  1. یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات شما
  2. یک وب سایت نمونه کارها برای به نمایش گذاشتن هنر شما
  3. یک وب سایت تجاری برای مدیریت و رشد کسب و کار شما
  4. یک وب سایت رزومه برای جلب توجه کارفرمایان بالقوه
  5. وبلاگی برای به اشتراک گذاشتن دانش خود با جهان
  6. یک وب سایت رویداد برای عروسی ها، مهمانی ها و رویدادهای شرکتی
  7. یک وب سایت عکاسی برای نمایش و فروش چاپ
  8. یک وب سایت تناسب اندام برای رزرو مشتریان جدید
  9. یک وب سایت رستوران برای کمک به سفارشات آنلاین، تحویل و پرداخت

هنگامی که تصمیم گرفتید به کدام نوع نیاز دارید، وقت آن است که بخش هیجان انگیز طراحی سایت خود را شروع کنید.

همانطور که طراحی وبسایت را شروع میکنید و ادامه میدهید، هدف کلی خود را در ذهن داشته باشید و به این فکر کنید که چگونه طراحی یک وبسایت به دستیابی به اهداف شما کمک می کند.

همانطور که برای طراحی یک وب سایت به جلو حرکت می کنید، متوجه خواهید شد که انتخاب عناصری که باید در آن گنجانده شود بسته به آنچه می خواهید انجام دهید متفاوت است.

به عنوان مثال، اگر می‌خواهید عکس‌های خود را به صورت آنلاین بفروشید، سعی کنید آثار خود را در قالب نمونه کارها نمایش دهید و یک فروشگاه آنلاین که می‌توانید در آن بفروشید، قرار دهید.

یا، اگر وب‌سایتی را با هدف یافتن شغل ایجاد می‌کنید، یک وب‌سایت رزومه ساده و حرفه‌ای بدون تزیین ممکن است کاملاً با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

اگر برای تصور طرحی که هدف شما را برآورده می کند به کمک نیاز دارید، در این صفحه نمونه های وب سایت های اختصاصی طراحی شده توسط یوهاست کو را حتما نگاه کنید و یا جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

مشاوران ما در هر زمانی آماده پاسخگویی به شما هستند. خدماتی مانند طراحی وبسایت  ، تولید محتوا و طراحی اپلیکیشن موبایل هستند ، با ما تماس بگیرید.

 

پیج اینستاگرام ما را حتما دنبال کنید.

طرحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.