پشتیبانی و تولید محتوا برای اینستاگرام

تولید محتوا و ساخت کاور برای ایسنتاگرام

اگر برای پیج خود نیاز به طراحی کاور و تولید محتوا میگردید می توایند با ما تماس بگیرید . ساخت کاور ایسنتاگرام، ادمین پیج ،تولید محتوا برخی از کار های هستند که انجام می دهیم .

فروش در شبکه ها اجتماعی 

شبکه های اجتماعی به واسطه رشدی که در چند سال اخیر داشتن و فراگیر شدن آن ها بهترین مکان برای فروش محصولات یا اراع خدمات می باشند . پیج های که دارای محتوای مناسب و گرافیک زیبایی می باشند از نظر جذب مخاطب و فروش ، بهتر عمل می کنند. 

شبکه های اجتماعی در کنار سایت
طراحی کاور اینستاگرام

طراحی کاور برای اینستاگرام 

اگه شما هم دارای صفحه ای در اینستاگرام هستید که نیاز به محتوا و کاور دارید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم ، با ما بهتر دیده شوید . نیاز نیست وقت خود را برای یادگیری و طراحی کاور صرف کنید ، کافی است این وقت را صرف تبلیغات و جذب مخاطب و کار خود کنید و بخش طراحی را به ما بسپارید .

چرا نیاز به یک طراح داریم ؟

اگر شما بخوایید وقتی را که در زمینه طراحی کاور برای محصولات و محتوا های خود بگذارید باید یک سیستم خوب تهیه کنید با برنامه های گرافیکی سرکله بزنید و قوانین طراحی را یادبگیرید . این یعنی وقتی که شما می توانستید در زمینه فروش و معرفی خدمات خود صرف کنید به کاری یادگیری و آموزش گذرانده اید . تازه اگر در هر دو زمینه به فعالیت بپردازید بعد از یک مدت خسته و سردرگم می شوید یا انقدر مشغول فروش و اراع خدمات می شوید که از بخش طراحی می مانید . 

طراحی کاور اینستاگرام
طراحی کاور اینستاگرام

چرا گروه طراحی یو هاست کو ؟

یکی از مشخصه های ما قیمت مناسب ماست یعنی شما با قیمتی که در مجموع ما می پردازید بیشتر از دیگر گروه ها خدمات دریافت می کنید . چرا ؟ ما در ابتدای کار با مشتری های خود به دلیل باز خورد کمی که دارند کمتر مبلغ دریافت میکنیم و بعد از بهتر شدن سطح درامد شما این مبلغ افزایش می یابد . 

طراحی کاور اینستاگرام

قیمت طراحی کاور تولید محتوا برای ایسنتاگرام

قیمت طراحی کاور ها بسته به نوع کاور های تک یا اسلایدی ،  تعداد در ماه متفاوت است و می تواینم برای شما بسته به نوع نیازتان پکیج درست کنیم.  هزینه هر کاور از 20 تا 300 هزارتومان متفاوت است پس بهتر است با ما تماس بگیرید تا بهتر شما را راهنمایی  کنیم  . 

ما می تواینم برای شما کاور تک صفحه برای معرفی محصول  ، کاور اسلایدی برای معرفی محصول ، کاور برای ویدیو های شما ، بنر های تبلیغاتی برای معرفی خدمات شما طراحی کنیم .

کاور ویدیو
130 هزارتومان
برای هر کاور تکی
10 عدد در ماه 1میلیون تومان
12 عدد ماه 1.140 میلیون تومان
15 عدد در ماه 1.350 میلیون تومان
کاور محصول
120
هزینه تک محصول
20 عدد در ماه 600 تومان
30 عدد در ماه 800 تومان
60 عدد در ماه 1.400 میلیون تومان
کاور اسلایدی محصول
200
هزینه تک محصول
10 عدد در ماه 1میلیون تومان
15 عدد در ماه 1.350میلیون تومان
20 عدد در ماه 1.700 میلیون تومان

چگونه ثبت سفارش کنم ؟

کافی است با ما در واتساپ یک پیام ارسال کنید یا یک اس ام اس برای دریافت مشاوره به شماره

09385837854

ارسال کنید  ما با شما تماس میگیریم .

بعد از برسی نوع کسب و کار شما و مشاهده پیج شما طرح های اولیه و قمیت برای شما ارسال می شود تا پکیجی مناسب شما ایجاد کنیم . 

[contact-form-7 id=”67″]