طراحی سایت در رشت

آموزش کار با سایت

سلام دوست عزیز از این که مارو انتخاب کردی خورسندیم . آموزش استفاده از سایت ها به صورت کلی در زیر قابل دیدن است . تمام تنظیمات قبل از تحویل به شما انجام میشود ولی بهتر است شما هم کار با سایت را بدانید.

آموزش کامل استفاده از سایت به صورت کامل در زیر برای شما قابل دیدن است کافی است تب ها را باز کنید.  بخش های مهمی که هر فردی باید بلد باشد استفاده از بخش نوشته ها و برگه ها هست و شما می توانید در زیر ببیند . در صورت هرگونه سوال و مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید .

دوره های اولیه کار با سایت

چگونه یک نوشته ایجاد کنیم یا ویرایش کنیم ؟

در  این قسمت می خواهیم به این بپردازیم که چگونه یک نوشته دربخش خبری یا بلاگ خودمان اضافه کنیم . همچنین در این این دوره می آموزیم یک دسته ایجاد کنیم و یا دسته ها را ویرایش کنیم .

چگونه عکس های و فایل هارا در بخش رسانه مدیریت کنیم ؟

در بخش رسانه تمام عکس ها و فایل های ما قرار میگیرند ، از این رو می خواهیم به این بپردازیم که چگونه آنهارا حذف یا ویرایش کنیم .

چگونه یک صفحه خدمات در بخش برگه ها ایجاد کنم ؟

در این قسمت کار با بخش برگه ها و مدیریت آنها برای ویرایش یک صفحه و ایجاد یک صفحه را خواهیم پرداخت . بخش صفحه ها بحش معرفی خدمات ما را بر عهده دارند

چگونه نظراتی که برای ما ارسال می شود را در بخش دیدگاه ها مدیریت کنیم ؟

در این قسمت کار با بخش دیدگاه ها را مشاهده خواهیم کرد برای مدیرت نظرات که درون سایت ما قرار میگرند از این بخش استفاده می شود .

چگونه کاربرای ایجاد یا آنها را مدیریت کنیم ؟

در این قسمت کار با بخش کاربران را مشاهده خواهیم کرد برای ایجاد یک کاربر یا ویرایش کاربران از این  بخش استفاده می شود .

تمام نکاتی پایه یک سایت در اختیار شما قرار گرفته است در صورت هرگونه مشکل راهنمایی با ما تماس بگیرید.