یو هاست کو

طراحی سایت در لاهیجان

ما مفتخر هستیم که به شما و کسب و کارتان کمک کنیم تا بیشتر از گذشته با مشتریان خود در تعامل باشید ، راحت تر از همیشه محصولات خود را بفروشید و مشتری جدید پیدا کنید تا به کسب و کارتان رونق بخشیده شود .

طراحی سایت در رشت
طراحی سایت در رشت

چرا طراحی سایت را باید با ما تجربه کنید ؟

یو هاست کو تمام خدمات لازم را در اختیار شما قرار میدهد تا نیاز نباشد در این آشفته بازا سردرگم باشید . هنگام که سایت به شما تحویل داده می شود تمامی آموزش های لازم به صورت محتوای ویدیو در اختیار شما قرار میگرد که بتوایند تمام نیاز های خود را برطرف کنید. اگر نیاز به توضیحات تکمیلی داشته باشید می توانیم در کوتاه ترین زمان ممکن با اشتراک گذاشتن سیستم خود آن هارا در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت ها بسته به نیاز شما متفاوت است و این هزینه به مواردگی بستگی دارید که قبلا از برسی نیاز های شما نمی توان قیمتی برای آن گذاشت . مثلا شما می توانید برای شروع کار خود یکسری امکانات را در آپدیت های بعدی در نظر بگیرید و در هر مرحله بسته به نیاز خود پرداخت را آنجام دهید .

یو هاست کو طراحی سایت فروشگاهی

طراحی انواع سایت

سایت ها به دسته های مختلفی تقسیم می شوند مانند سایت های فروشگاهی که به صورت فیزیکی یا مجازی می‌توانند کالا یا فایل را بفروش برسانند ، سایت های شخصی که برای معرفی افراد و نمونه کار های آنان است ، سایت های شرکتی که معرف خدمات و کالاهای تولیدی آنان است و سایت های دیگر شما بر اساس نیاز خود می توانید یکی از گذینه های زیر را انتخاب کنید.

سایت که نیاز دارید در این بخش نیست ؟

اگر اطلاعات کافی ندارید و نمیدانید کدام گزینه را انتخاب کنید کافی است با ما تماس بگیرید.

چرا باید به ما اعتماد کنید ؟

ما مشتریان را یکی از عضای خانواده خود می بینم و سعی میکنیم مانند یک برادر یا خواهر برای آنها باشیم و دلسوزانه و با صبوری رفتار کنیم .

مشتریان ما چه میگویند

سلام وقعا کارشون عالیه سایت فروشگاهی من رو دوستان انجام دادن و حتی عکاسی از محصولات و لوگو و پیج ایسنتا هم کار دوستان هست که خیلی زحمت کشیدن و همیشه هر سوالی داشتم به من کمک کردن

من نیاز به یک سایت خدماتی فروشگاهی داشتم که دوستان برام زحمتشو کشیدن و تمام کار هاشو با قیمت عالی برای من انجام دادن و هر وقت کمکی خواستم بهم کمک کردن .

ساخت سایت شخصی آموزشی من رو دوستان انجام دادن، دوستان همیشه کمک میکنند اگه مشکلی باشه که خیلی خوبه ازشون ممنونم