طراحی سایت شرکتی

یک سایت حرفه‌ای برای شرکت‌ها  یک اصل مهم است که آنها به فروش محصولات و یا خدماتشان کمک می‌کند و این به شناخته‌شدن آن‌ها برای مشتریان تازه‌تر کمک می‌کند.

معرفی محصولات

سایت به شما امکان می‌دهد که محصولات خود را راحت‌تر از همیشه برای دیگران به نمایش بگذارید و خدمات پس از فروش را از طریق سایت انجام دهید.

معرفی خدمات

نمایش تمامی خدمات در یک مجموعه  بسیار کار دشوار و پرهزینه‌ای است چه به‌صورت کاتالوگ چاپی چه به‌صورت توضیح فردی، ازاین‌رو شما برای نمایش خدمات خود  راحت‌تر از همیشه خواهید بود.

چرا باید یک سایت داشته باشم ؟

در قرنی زندگی می‌کنیم که به‌واسطه تلفن‌های همراه و اینترنت دسترسی به سایت‌ها راحت‌ترین کار است و نیاز نیست شما برای پیداکردن یک کالا یا خدمات موردنظر خود، شهر را زیر رو کنید یا شاید محصول موردنیاز شما در شهرتان موجود نباشد به همین دلیل شما با تلفن همراه خود در اینترنت به جست‌وجو خواهید پرداخت  و سایت‌های که در آن شهر زندگی می‌کنند در  نتایج جست‌وجو اول خواهند بود، یعنی شما در  دسترس تر هستید نسبت به رقبای خود.

مزیت داشتن سایت نسبت به شبکه‌های اجتماعی چیست؟

شبکه‌های مجازی برای معرفی سریع‌تر شما ساخته شدند اما بستری مناسبی برای بناکردن خانه امن شما نیستند، ممکن است هرگاه سیاست‌های این شبکه‌های مجازی تغییر کند یا این سایت‌ها در ایران در دسترس نباشند و این یعنی زحمات شما بر باد خواهد رفت. پس بهتر است اول یک سایت حرفه‌ای داشته باشید بعد در شبکه‌های مجازی به تبلیغات بپردازید و با استفاده از سایت روند کارهای خود را سرعت ببخشید.

طراحی سایت شرکتی در رشت

هزینه طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی بسته به نیازهای مشتری‌ها متفاوت است و قبل از مشاوره و شنیدن نیازهای مشتری نمی‌توان قیمتی برای کار گذاشت. بسته به نوع  سیستم سایت ساز شخصی یا سفارشی، قیمت دامنه و سرور متفاوت است. برای دریافت مشاوره رایگان کافی است با ما تماس بگیرید.

09124692164 09385837854

سوالات متداول ؟ !

آیا کار با سایت سخت است ؟

کار با سایت بسیار راحت است و ما آموزش های لازم را به شما یاد میدهیم ، پس جای  هیچ نکرانی نیست تا وقتی ما هستیم .

پشتیبانی شامل چه چیز های می شود ؟

پشتیبانی سایت شامل آموزش های گذاشتن محصول ، ارسال پست ، ساخت یک برگه ، تنظیمات و آموزش های لازم برای داشتن یک سایت بهینه در اختیار شما قرار میگیرد .

آیا شما برای من پست میگذارید ؟

در صورتی که نیاز داشته باشین با قیمتی توافقی خدمات پست  گذاشتن و محصولات را ما برای شما انجام میدهیم .

خریدارن چگونه پرداخت میکنند؟

پرداخت  توسط درگاهای شخصی یا درگاه های واسط انجام میشود ، مشتریان میتوانند از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت یا روش های مرسوم دیگر  پرداخت و جه انجام دهند .

امنیت سایت چگونه ؟

در هیچ جای دنیا امنیت به صورت 100% نیست اما ما تمام نکات امنیتی و افزونه های لازم برای این که امنیت شما را تامین کنیم انجام میدهیم و از تمام سایت های پشتبانی شده توسط ما به صورت منظم بکاپ تهیه می شود.

چگونه سایت من در نتایج جستجو اول باشد؟

شما میتوانید با انجام یکسری نکات در جستجوی گوگل اول باشید، یا ما برای شما این کار هارا  انجام دهیم .

یو هاست کو طراحی سایت

سوال دارید:

برای مشاوره تلفنی و حضوری می‌توانید از بخش تماس با ما استفاده کنید.