یو‌هاست‌کو: طراحی سایت شخصی

اگر شما می‌خواهید معرف کار خود، رزومه و نمونه کارهای خود باشید بهترین گزینه برای شما داشتن یک سایت شخصی است. با کمک سایت به کار خود جلوه ببخشید و افرادی که می‌خواهند با شما ارتباط برقرار کنند راحت تر به شما دسترسی دارند.

چرا طراحی سایت شخصی؟

در قرنی زندگی می‌کنیم که به‌واسطه تلفن‌های همراه و اینترنت دسترسی به سایت‌ها  راحت‌ترین کار است و نیاز نیست شما برای پیداکردن یک کالا یا خدمات موردنظر خود، شهر را زیر رو کنید یا شاید محصول موردنیاز شما در شهرتان موجود نباشد به همین دلیل شما با تلفن همراه خود در اینترنت به جست‌وجو خواهید پرداخت  و سایت‌های که در آن شهر زندگی می‌کنند در  نتایج جست‌وجو اول خواهند بود، یعنی شما در دسترس تر هستید نسبت به رقبای خود.

یو هاست کو طراحی سایت شخصی

مزیت طراحی سایت شخصی نسبت به شبکه‌های اجتماعی چیست؟

شبکه‌های اجتماعی برای معرفی سریع‌تر شما ساخته شدند اما بستری مناسبی برای بناکردن خانه امن شما نیستند، ممکن است هرگاه سیاست‌های این شبکه‌های اجتماعی تغییر کند یا این سایت‌ها در ایران در دسترس نباشند و این یعنی زحمات شما برباد خواهد رفت. پس بهتر است اول یک سایت حرفه‌ای داشته باشید بعد در شبکه‌های اجتماعی به تبلیغات بپردازید و با استفاده از سایت روند کارهای خود را سرعت ببخشید.

قیمت طراحی سایت شخصی

هزینه طراحی سایت بسته به امکانات شما متغییر باشد، بسته های پیشنهادی را می توانید در زیر مشاهده کنید.

برای دریافت قیمت نسبت به ویژگی های مورد نیاز خود تماس بگیرید.

5،500 تومان

سال اول

در خواست مشاوره

14،500 تومان

سال اول

در خواست مشاوره

سوالات متداول طراحی سایت

کار با سایت بسیار راحت است و ما آموزش های لازم را به شما یاد میدهیم ، پس جای  هیچ نکرانی نیست تا وقتی ما هستیم .

پشتیبانی سایت شامل آموزش های گذاشتن محصول ، ارسال پست ، ساخت یک برگه ، تنظیمات و آموزش های لازم برای داشتن یک سایت بهینه در اختیار شما قرار میگیرد .

در صورتی که نیاز داشته باشین با قیمتی توافقی خدمات پست  گذاشتن و محصولات را ما برای شما انجام میدهیم .

پرداخت  توسط درگاهای شخصی یا درگاه های واسط انجام میشود ، مشتریان میتوانند از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت یا روش های مرسوم دیگر  پرداخت و جه انجام دهند .

در هیچ جای دنیا امنیت به صورت 100% نیست اما ما تمام نکات امنیتی و افزونه های لازم برای این که امنیت شما را تامین کنیم انجام میدهیم و از تمام سایت های پشتبانی شده توسط ما به صورت منظم بکاپ تهیه می شود.

شما میتوانید با انجام یکسری نکات در جستجوی گوگل اول باشید، یا ما برای شما این کار هارا  انجام دهیم .

طراحی سایت در لاهیجان

نیاز به مشاوره دارید؟!

برای در یافت مشاوره می‌توانید با ما تماس بگیرید، ما پاسخگو صدای گرم و دوست داشتنی شما هستیم.

09385837854 فرم تماس با ما