یو هاست کو

مجری و میزبان کسب کار شما

ما مفتخر هستیم که به شما و کسب‌وکارتان کمک کنیم تا بیشتر از گذشته با مشتریان خود در تعامل باشید، راحت‌تر از همیشه محصولات خود را بفروشید و مشتری جدید پیدا کنید تا به کسب‌وکارتان رونق بخشیده شود.

طراحی سایت در رشت
طراحی سایت در رشت

چرا طراحی سایت را باید با ما تجربه کنید؟

یو هاست کو تمام خدمات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد تا نیاز نباشد در این آشفته‌بازار سردرگم باشید. هنگامی که سایت به شما تحویل داده می‌شود تمامی آموزش‌های لازم به‌صورت محتوای ویدئو در اختیار شما قرار می‌گیرد که بتوانید تمام نیازهای خود را برطرف کنید. اگر نیاز به توضیحات تکمیلی داشته باشید می‌توانیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن با اشتراک گذاشتن سیستم خود آن ها را در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت‌ها بسته به نیاز شما متفاوت است و این هزینه به مواردی بستگی دارید که قبلاً از برسی نیازهای شما نمی‌توان قیمتی برای آن گذاشت. مثلاً شما می‌توانید برای شروع کار خود یک‌سری امکانات را در آپدیت‌های بعدی در نظر بگیرید و در هر مرحله بسته به نیاز خودپرداخت را انجام دهید.

یو هاست کو طراحی سایت فروشگاهی

طراحی انواع سایت

سایت‌ها به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند؛ مانند سایت‌های فروشگاهی که به‌صورت فیزیکی یا مجازی می‌توانند کالا یا فایل را بفروش برسانند، سایت‌های شخصی که برای معرفی افراد و نمونه کارهای آنان است، سایت‌های شرکتی که معرف خدمات و کالاهای تولیدی آنان است و سایت‌های دیگر شما بر اساس نیاز خود می‌توانید یکی از گزینه‌های زیر را انتخاب کنید.

سایت که نیاز دارید در این بخش نیست؟

اگر اطلاعات کافی ندارید و نمی‌دانید کدام گزینه را انتخاب کنید کافی است با ما تماس بگیرید.

چرا باید به ما اعتماد کنید؟

ما مشتریان را یکی از اعضای خانواده خود می‌بینم و سعی می‌کنیم؛ مانند یک برادر یا خواهر برای آنها باشیم و دلسوزانه و با صبوری رفتار کنیم .

مشتریان ما چه می‌گویند

سلام واقعاً کارشون عالیه سایت فروشگاهی من رو دوستان انجام‌دادن و حتی عکاسی از محصولات و لوگو و پیج اینستا همکار دوستان هست که خیلی زحمت کشیدن و همیشه هر سؤالی داشتم به من کمک‌کردن

من نیاز به یک سایت خدماتی فروشگاهی داشتم که دوستان برام زحمتشو کشیدن و تمام کار هاشو با قیمت عالی برای من انجام دادن و هر وقت کمکی خواستم بهم کمک کردن .

ساخت سایت شخصی آموزشی من رو دوستان انجام دادن، دوستان همیشه کمک می‌کنند اگه مشکلی باشه که خیلی خوبه ازشون ممنونم