طراحی سایت در رشت

طراحی سایت مشاوره املاک

سایت‌های فروش و اجاره مستغلات امروزه بیشتر از هر زمانی محبوبیت قابل‌توجه ای دارند به‌عنوان‌مثال فردی در جنوب کشور به دنبال خانه‌ای در شمال کشور می‌گردد. قبل از مسافرت به آن شهر اول سایت‌های مستغلات را چک می‌کند تا معیارهای موردنظر خود را پیدا کند بعد دست به خرید بزند.

برسی تخصصی‌تر املاک

سایت به شما این امکان رو می‌دهد که جزئیات دقیقاً تری از املاک را برای مشتریان خود قرار دهید مثل سال ساخت، در کجا قرار دارد، فاصله از مرکز شهر، تعداد اتاق‌خواب و غیره.. 

طراحی سایت شرکتی در رشت
یو هاست کو طراحی سایت فروشگاهی

با مشتریان در تماس باشید

خیلی راحت‌تر از همیشه با مشتریان خود به گفت‌وگو بپردازید و  به سؤالات آنها پاسخ دهید،  مشتریان همیشه سؤال‌های بدون جوابی دارند که شما می‌توانید به سؤالات آنها در هر ساعت در روز شب بودن هیچ محدودیتی پاسخ دهید. 

 

نمایش برای هر دستگاهی

تمام سایت‌های ما از جدیدترین متدهای روز دنیا پیروی می‌کنند، سایت های طراحی شده توسط ما برای پلتفرم‌های کامپیوترهای شخصی، لپ‌تاپ، تبلت و  گوشی  همراه در دسترس است و کاربران شما می‌توانند با استفاده از هر دستگاهی از سایت شما دیدن کنند.

پرداخت آنلاین

فکر کنید مشتری شما نیاز به رزرو جا برای هفته آینده دارد، می‌تواند به‌صورت آنلاین  رزرو کند و پول آن را پرداخت کند. یا به‌صورت دستی برای آن‌ها وقت رزرو کنید.

قیمت طراحی سایت مستغلات

هزینه طراحی سایت برای مستغلات با نیازهای هر مشتری متفاوت است و قبل از مشاوره تخصصی و رایگان نمی‌توان قیمت‌گذاری کرد، زیرا هزینه طراحی سایت به نوع سیستم استفاده شده به‌صورت اختصاصی یا عمومی باشد متفاوت است. برای دریافت مشاوره رایگان کافی است با ما تماس بگیرید .

09384837854

سوالات متداول ؟ !

آیا کار با سایت سخت است ؟

کار با سایت بسیار راحت است و ما آموزش های لازم را به شما یاد میدهیم ، پس جای  هیچ نکرانی نیست تا وقتی ما هستیم .

پشتیبانی شامل چه چیز های می شود ؟

پشتیبانی سایت شامل آموزش های گذاشتن محصول ، ارسال پست ، ساخت یک برگه ، تنظیمات و آموزش های لازم برای داشتن یک سایت بهینه در اختیار شما قرار میگیرد .

آیا شما برای من پست میگذارید ؟

در صورتی که نیاز داشته باشین با قیمتی توافقی خدمات پست  گذاشت و محصولات را ما برای شما انجام میدهیم .

خریدارن چگونه پرداخت میکنند؟

پرداخت  توسط درگاهای شخصی یا درگاه های واسط انجام میشود ، مشتریان میتوانند از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت یا روش های مرسوم دیگر  پرداخت و جه انجام دهند .

مراحل خرید چگونه است ؟

خرید از سایت بسیار ساده و روان است با این حال ما مراحل خرید از فروشگاه رو به صورت تصویری یا آموزشی ویدیو مخصوص سایت شما با لگو شما در اختیار شما میگذاریم .

امنیت سایت چگونه ؟

در هیچ جای دنیا امنیت به صورت 100% نیست اما ما تمام نکات امنیتی و افزونه های لازم برای این که امنیت شما را تامین کنیم انجام میدهیم و از تمام سایت های پشتبانی شده توسط ما به صورت منظم بکاپ تهیه می شود.

چگونه سایت من در نتایج جستجو اول باشد؟

شما میتوانید با انجام یکسری نکات در جستجوی گوگل اول باشید، یا ما برای شما این کار هارا  انجام دهیم .

یو هاست کو طراحی سایت

سوالی دارید ؟

ما خوشحال می‌شویم سوالات شما را بشنویم وبصورت رایگان به شما مشاوره بدهیم .

نمونه کار های طراحی فروشگاه

شما در زیر برخی از نمونه کار های طراحی شده توسط تیم ما را می‌توانید مشاهده کنید.