طراحی سایت در رشت

طراحی سایت مشاوره املاک

سایت های فروش و اجاره مستغلات امروزه بیشتر از هر زمانی محبوبیت قابل توجی دارند به عنوان مثال فردی در جنوب کشور به دبنال خانه ای در شمال کشور می گردد . قبل از مسافرت به آن شهر اول سایت های مستغالت را چک می کند تا معیار های مورد نظر خود را پیدا کند بعد دست به خرید بزند.

برسی تخصصی تر املاک

سایت به شما این امکان رو میده که جزئیات دقیقا تری از املاک را برای مشتریان خود قرار دهید مثل سال ساخت ، در کجا قرار دارد ، فاصله از مرکز شهر ، تعداد اتاق خواب و غیره.. 

طراحی سایت شرکتی در رشت
یو هاست کو طراحی سایت فروشگاهی

با مشتریان در تماس باشید

خیلی راحت تر از همیشه با مشتریان خود به گفت و گو بپردازید و  به سوالات آنها پاسخ دهید ,  مشتریان همیشه سوال های بدون جوابی دارند که شما میتوانید به سوالات آنها در هر ساعت در روز شب بودن هیچ محدودیتی پاسخ دهید . 

نمایش برای هر دستگاهی

تمام سایت های ما از جدید ترین متد های روز دنیا پیروی میکنند ، سایت های طراحی شده توسط ما برای پلتفرم های کامپیوتر های شخصی ، لپ تاپ ، تبلت و  گوشی  همراه در دسترس است و کاربران شما می توانند با استفاده از هر دستگاهی از سایت شما دیدن کنند .

پرداخت آنلاین

فکر کنید مشتری شما نیاز به رزرو جا برای هفته اینده دارد، می تواند به صورت آنلاین  رزرو کند و پول آن را پرداخت کند . یا به صورت دستی برای آن ها وقت رزرو کنید.

قیمت طراحی سایت مستغلات

هزینه طراحی سایت برای مستغلات با نیاز های هر مشتری متفاوت است و قبل از مشاوره تخصصی و رایگان نمی توان قیمت گذاری کرد ، زیرا هزینه طراحی سایت به نوع سیستم استفاده شده به صورت اختصاصی یا عمومی باشد متفاوت است . برای دریافت مشاروه رایگان کافی است با شماره ما تماس بگیرید .

09384837854

سوالات متداول ؟ !

آیا کار با سایت سخت است ؟

کار با سایت بسیار راحت است و ما آموزش های لازم را به شما یاد میدهیم ، پس جای  هیچ نکرانی نیست تا وقتی ما هستیم .

پشتیبانی شامل چه چیز های می شود ؟

پشتیبانی سایت شامل آموزش های گذاشتن محصول ، ارسال پست ، ساخت یک برگه ، تنظیمات و آموزش های لازم برای داشتن یک سایت بهینه در اختیار شما قرار میگیرد .

آیا شما برای من پست میگذارید ؟

در صورتی که نیاز داشته باشین با قیمتی توافقی خدمات پست  گذاشت و محصولات را ما برای شما انجام میدهیم .

خریدارن چگونه پرداخت میکنند؟

پرداخت  توسط درگاهای شخصی یا درگاه های واسط انجام میشود ، مشتریان میتوانند از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت یا روش های مرسوم دیگر  پرداخت و جه انجام دهند .

مراحل خرید چگونه است ؟

خرید از سایت بسیار ساده و روان است با این حال ما مراحل خرید از فروشگاه رو به صورت تصویری یا آموزشی ویدیو مخصوص سایت شما با لگو شما در اختیار شما میگذاریم .

امنیت سایت چگونه ؟

در هیچ جای دنیا امنیت به صورت 100% نیست اما ما تمام نکات امنیتی و افزونه های لازم برای این که امنیت شما را تامین کنیم انجام میدهیم و از تمام سایت های پشتبانی شده توسط ما به صورت منظم بکاپ تهیه می شود.

چگونه سایت من در نتایج جستجو اول باشد؟

شما میتوانید با انجام یکسری نکات در جستجوی گوگل اول باشید، یا ما برای شما این کار هارا  انجام دهیم .

یو هاست کو طراحی سایت

سوالی دارید ؟

ما خوشحال می شویم سوالات شما را بشنویم وبصورت رایگان مشاوره در اختیار شما قرار دهیم .

نمونه کار های طراحی فروشگاه

شما در زیر برخی از نمونه کار های طراحی شده توسط تیم ما را می‌توانید مشاهده کنید